Kalıcı dipliner, göz kapağının hemen altında kirpik hattının bulunduğu bölgeye yapılan kalıcı makyaj uygulamalarındandır. Kalıcı eyeliner kadar dikkat çekici olmayan kalıcı dipliner uygulaması, teknik olarak kalıcı eyeliner uygulaması ile aynı adımlardan oluşur.

İşlem öncesinde kişinin ten rengi ile uyumlu bir renk seçilerek boyalar hazırlanır. Sonrasında göz kapağının alt kısmına örnek bir dipliner çekilir. Kişi bu örnek tasarımı beğendiği taktirde uygulama aşamasına geçilir. Uygulamaya başlanmadan önce, bölgeye anestezik kremler sürülür ve bu sayede acı hissi oluşmaz.

Kalıcı dipliner uygulaması yaklaşık 30 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. İşlem tek seanstan oluşur ve seans esnasında hiçbir acı hissedilmez.

Kalıcı dipliner uygulaması sonrasında şişlik ve morluklarla karşılaşılabilir ve bu çok normal bir durumdur. Seçeceğiniz kalıcı makyaj uzmanı ne kadar profesyonelse bu durumlar o kadar az yaşanır. Uygulama esnasında kullanılan boya ve malzemeler cilt için olumsuz etkiler barındırmaz. Sağlığı olumsuz etkileyecek etkiler bırakmaz.

Kalıcı dipliner uygulaması 1,5-3 yıl arasında kalıcılığa sahiptir. Uygulamayı yapan profesyonel işlem sonrasında uyulması gereken kıstasları iletecek ve bu durumlara dikkat etmek hem iyileşme süreci hem de kalıcılık açıcından oldukça önemlidir.

Ürün Fiyatı: 600 ₺