Kalıcı Eyeliner, göz kapağının üst bölgesine yapılan, kalıcı makyaj uygulamalarından biridir. Kişinin tercihine göre kuyruklu ya da kuyruksuz şekilde yapılabilen bu uygulama, her gün Eyeliner çekmenize gerek bırakmayan pratik bir işlemdir.

Göz kapağı, cildin diğer bölgelerinden daha ince ve daha hassas bir yapıya sahip olduğu için kalıcı eyeliner uygulamalarında kullanılacak olan boya ve ekipmanlar bu duruma göre özel olarak seçilmelidir.

Kalıcı eyeliner uygulaması yaklaşık olarak 30 dakika ile 1 saat arasında bir sürede gerçekleştirilir. Uygulama öncesinde göz kapağı üzerine istenilen kalınlıkta ve uzunlukta örnek tasarım yapılır. Kişi yapılan bu tasarıma onay vermesi ile uzman kişi tarafında kalıcı hale getirilmeye başlanır. İşlem öncesinde bölgeye anestezik kremler uygulandığı için hiçbir acı hissedilmez.

Kalıcı eyeliner öncesi eğer kullanılıyorsa lensler çıkartılmalı, takma kirpik kullanımına en az 1 hafta ara verilmelidir. Ayrıca herhangi bir alerjik durum söz konusu ise uygulama öncesinde uzmana bilgi vermeniz gerekmektedir.

Kalıcı eyeliner tamamen kalıcı bir uygulama değildir. Kalıcılığı 1,5-2 yıl arasında değişiklik göstermektedir. Bu süreyi maksimum 3 yıla kadar uzatmak mümkündür.  

Ürün Fiyatı: 900 ₺