Kalıcı french için, protez tırnak uygulamasında kullanılan sistemin aynısı kullanılır. Tırnakların uzunluğunun yeterli olması durumunda protez uzatma yapılmadan uygulama gerçekleştirilir. Kalıcı french uygulamasında da protez uygulamalarında olduğu gibi, tırnaklar uzadıkça dip dolgusu tekrarlanır ve kalıcı french uygulaması kullanımına devam edilebilir.

Protez tırnak uygulamasında tırnaklarınızın french manikür şeklinde olmasını istediğinizi söylediğiniz zaman, tırnak ucuna takılacak protez bu duruma göre seçilir. Ortalama 2 saat sürecek olan bu işlem sonrasında hiçbir şekilde bozulmayan french tırnaklara sahip olabilirsiniz. Oluşturulan protez tırnaklara akrilik ve jel sistem uygulandıktan sonra 2 aya kadar sorunsuz ve kusursuz bir kullanım yaşayabilirsiniz. Doğal tırnakların uzaması bu süre boyunca devam edeceği için, 2 ay sonra tırnak dip bölgesine dip dolgu uygulaması yapılır. Bu uygulama yaklaşık 1 saat içinde tamamlanmış olur.

Kalıcı french uygulamasında kalıcı oje kullanılabileceği gibi direk jel de kullanılabilir. Bu durum tamamen uzmanın tercihinde gelişir. Kullanıcı için hangi ürünün kullanılmış olduğu fark etmez.

Kalıcı french uygulaması el ve ayak için iki ayrı şekilde uygulanabilmektedir.

Ürün Fiyatı: 20 ₺