Microblading işlemi, kaşların arasındaki ve çevresindeki boşlukları, kalıcı makyaj boyası kullanılarak kıl görünümlü çizgiler yerleştirilerek yapılan işlemdir. Kaş rengine eş olarak aynı şekilde kıl çiziliyor. Bu sayede boşluklar doldurulmuş oluyor. Bu kıl çizgileri dışarıdan bakan biri tarafından kesinlikle fark edilmiyor. Bu işlemi uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

İşlem öncesinde, kişinin yüz orantısına uygun kaş tasarımının belirlenmesi gerekir. Tasarımın ardından diğer önemli olan konu ise renk seçimidir. Kaş rengi ile aynı tonların uygulanması oldukça önemlidir. Saç rengi değil kaşların orijinal rengi baz alınarak yapılan uygulama daha uzun süre kullanıma sahip
olacaktır.

Her bireyin kaş yapısı, kılların çıkış yönü farklıdır. Uygulama sırasında bunlara dikkat edilmesi gerekir. Bu da uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir durumdur. Kıl tekniği uygulamasında önemli olan, değişimin doğal bir şekilde gerçekleştirilmiş olmasıdır. Bu işlem sonrasında renk değişimleri yaşanabilir. Bunun en önemli sebebi cilt alt tonu rengidir. Cilt alt tonları sıcak, soğuk ve natürel olmak üzere 3 çeşitte incelenir. Yani önemli olan kaş rengi değil cilt alt tonu rengidir.

Ürün Fiyatı: 500 ₺