Sürekli bakımlı görünmek isteyen kadınlar, hızlı bir şekilde kırılan tırnaklar, tırnak yeme alışkanlığı olan bay ve bayanlar için, güzel bir görünüm ayrıca tedavi amaçlı olarak da yapılabilen bir uygulama, protez jel tırnak.

Protez tırnak yapımında en çok tercih edilen jel ürünlerdir. Kokusuz olması, renk seçeneklerinin çok fazla olması ve dayanıklılığı tercih edilme nedenlerinden bazılarıdır. Protez tırnak uygulaması için özel olarak üretilen jel maddesinin, tırnak üzerinde şekillendirilerek yapıldığı bir uygulamadır.

Jel tırnak, akrilik tırnağa göre daha fazla tercih edilen bir uygulamadır. Tırnak üzerine sürülen ve kurudukça sertleşip tırnak görüntüsü alan bir madde olan jel ile uygulanır. Özellikle el bakımı için zaman ayıramayan kadınlar için bakımlı ve hemen bozulmayan bir manikür sağlar. Jel tırnak uygulaması ile 6 haftaya kadar bakımlı tırnaklara sahip olunabilir. Bu süre zarfında ise tırnaklar hava alarak sağlıklı bir şekilde uzar. Uygulama ise ortalama 1 saat içerisinde tamamlanmış olur.

Protez jel tırnağı çıkartabilmek, çok fazla dikkat ve özen isteyen bir iştir. Bu sebeple uygulamada olduğu gibi çıkartma işlemi yapılacağı zaman da profesyonellerden yardım almak gerekir.

Ürün Fiyatı: 150 ₺